Jak to działa?

 • Bezpłatna weryfikacja logo lub nazwy

  Wpisz nazwę lub załącz logo które chcesz zweryfikować w Urzędzie. Po kliknięciu “Sprawdź” pojawią się do uzupełnienia pola: imię, e-mail oraz numer telefonu. Nasi prawnicy w ciągu 24h sprawdzą możliwość rejestracji oraz prześlą informacje na podany adres e-mail. Weryfikacja jest niezobowiązująca.

 • Zespół pracujący w Zastrzegalnia.pl

  Zastrzegalnia.pl to projekt skierowany do przedsiębiorców ceniących wygodę jednocześnie szukają usług wysoce merytorycznych, w dobrej cenie. Weryfikacją oraz rejestracją znaków towarowych na terenie Polski i Unii Europejskiej zajmują się prawnicy z PRAVNA.pl. Obecnie współpracuje z nami ponad 150 radców prawnych na terenie całej Polski.

 • Wyniki weryfikacji

  Wyniki weryfikacji otrzymasz w ciągu 24h na podany adres e-mail. Jeżeli wcześniej pojawią się pytania prawnik prowadzący weryfikację oraz ewentualną rejestrację zadzwoni aby doprecyzować szczegóły. Weryfikacja jest bezpłatna i niezobowiązująca.

 • Rejestracja znaku towarowego (grafiki/nazwy)

  Jeżeli weryfikacja przebiegła pomyślnie i istnieje możliwość rejestracji znaku towarowego w urzędzie możemy przystąpić do jego zgłoszenia. Przygotowanie dokumentacji trwa od 7 do 14 dni roboczych. Rejestracja po stronie urzędu nie powinna zająć więcej niż 6 miesięcy.

  Sprawdź nasze ceny